Naše služby

Co všechno po nás můžete chtít?

 

 

   • Veškeré rozvody vody, plynu a topení
   • Montáž kotlů a radiátorů, jejich výměna či oprava
   • Realizace podlahového topení
   • Montáž sanitárního vybavení a spotřebičů
   • Kompletní rekonstrukce koupelen a bytových jader
   • Běžné opravy v domácnosti
   • Realizace jednoduchých i rozsáhlých zakázek
   • Vše po dohodě „na klíč“

 

 Máte vlastní nápady na realizaci? Kontaktujte nás, určitě se domluvíme.

 

Jsme tady pro vás. Pro někoho je to pouhý slogan, ale pro nás je to skutečné vyjádření, kdy rádi přijedeme a zrealizujeme vaši zakázku včas a spolehlivě.


Nabídka našich služeb


Jsme malá stavební firma, která je flexibilní a umí si v podstatě poradit nejen se stavebními úpravami, ale rovněž s veškerou instalatérskou prací. Rozumíme si dokonale s rozvody vody a plynu. Nezaskočí nás ovšem ani jiné vytápění, které se například instaluje do podlahy. O tom, že se změnily normy na požadavky na vytápění objektu, to slyšíte snad z každé strany. Z televize, tisku, z různých odborů životního prostředí a podobně, ale nikdo vám již neřekne, co je třeba udělat, aby to bylo efektivní a nestálo to moc peněz. Naše firma má bohaté zkušenosti a není problém provést výměnu kotle nebo radiátorů tak, aby vše bylo v souladu s vyhláškou.


Koupelna místo oázy


Když se podíváte na různou nabídku materiálu, zvláště v koupelnách, tak si možná postesknete, jak vypadá ta vaše, která před desítky let zářila nejnovější technologií. Ale ani v dnešní době není nic ztraceno a my vám pomůžeme zrekonstruovat koupelnu nebo rovnou celé bytové jádro. Instalatérské práce jsou pro nás hračkou a rovněž veškeré stavební úpravy. Díky tomu jsme skutečně flexibilní a tím realizujeme zakázky včas. A co mile překvapí naše klienty i za velmi dobrou a dostupnou cenovou relaci. Rekonstrukce koupelny ovšem není jediné, co vám můžeme nabídnout.


Můžete se nám ozvat kdykoliv, když budete potřebovat řešit  problémy s vodou, topením nebo plynem. Vyplatí se uložit si naše telefonní číslo, jelikož neváháme přijet, když nastane nějaká havárie. Pomůžeme rovněž i s drobnými opravami, výměnou baterií nebo jinými komponenty.


Spokojený zákazník je na prvním místě


Vzhledem k tomu, že si za svoji práci ručíme dobrým jménem, tak vycházíme maximálně vstříc vašim požadavkům. Díky našich bohatým zkušenostem v oboru vám můžeme doporučit vysoce kvalitní materiály nebo se zaměřit na problémy, které vás v oblasti bydlení sužují. Neděláme sice zázraky, ale umíme se orientovat jak v moderní technologii, tak bytové problematice. Na druhou stranu nebudeme realizovat něco, co byste sami neodsouhlasili. Přeci jenom vy jste zákazník, který má právo na dobře odvedenou práci a podle domluveného harmonogramu.