O nás

Zabýváme se komplexní instalatérskou činností. Po dlouhodobém působení v zahraničí (Německo, Rakousko, Belgie, Švýcarsko, Spojené království) jsme se rozhodli vrátit se zpět do České republiky a využít našich zkušeností z ciziny. Naučili jsme se novým technologiím a práci s novými materiály, které zkracují čas provedení a tím pádem celou zakázku zlevňují.

 

Hledáte šikovné a poctivé řemeslníky, na které je spolehnutí? Už nemusíte, naše stavební firma je vám plně k dispozici a navíc s přínosnými benefity.

 

 

Něco málo o nás

 

V současné době najít kvalitní řemeslníky, to je skutečně jako najít poklad. Jsme si toho plně vědomi a tak svým zákazníkům nabízíme prvotřídní práci, která je zaměřena především na instalateřinu. Nicméně vykonáme podle potřeby jakoukoliv stavební činnost, tak aby byli naši klienti nadmíru spokojeni. Jsme flexibilní, tudíž se na nás můžete obrátit, kdykoliv to bude zapotřebí. To samozřejmě platí i vzniklé havárii, kterou samozřejmě nemůžete nijak ovlivnit, a která se může stát v jakoukoliv hodinu. Zajistíme podle vašeho přání kompletní rekonstrukci koupelny a celkově bytového jádra a není problém pro nás přijet a provést i běžnou malou zakázku, kterou budete nutně potřebovat zrealizovat.

 

V naší práci se neustále zdokonalujeme a vzděláváme, tudíž vám můžeme doporučit nejlepší materiál, který bude skutečně odpovídat nejen normám, ale i bude mít dlouhou trvanlivost. Díky našim zkušenostem v oboru si skutečně dokážeme poradit v každé oblasti, tudíž zakázky plníme včas a spolehlivě.

 

Co vše vám můžeme nabídnout

 

• Postaráme se o vše, co je spojeno s vodou, plynem a topením.
• Potřebujete provést montáž kotle? Ani v tomto případě vás neodmítneme.
• Možná uvažujete o výměně radiátorů nebo potřebuje nějaký přidat. Rádi vám pomůžeme jak s výměnou, instalací, případně s opravou.
• Toužíte mít teplo pěkně od podlahy? Poté neváhejte a nechte si doma udělat podlahové vytápění.
• Stranou nezůstává ani montáž sanitárního vybavení a případných spotřebičů.
Koupelna podle vašich snů, tak i to umíme zařídit, pokud nám je samozřejmě prozradíte.
• Přijedeme rádi a pomůžeme vyřešit i běžné opravy v domácnosti.

 

Realizujeme malé, jednoduché, ale i složité a rozsáhlé zakázky. Instalatérské práce jsou skutečně široký pojem a nejlepší je nás kontaktovat.  Uvidíte, že vždycky nalezneme společně řešení na míru. V podstatě nejen, že efektivně vykonáváme svoji práci, ale předně plníme vaše sny, aby se vám dobře bydlelo. 

 

 

 Napsali o nás:

 

logo-nas-dum